This page requires JavaScript to run.
LSL reittiopas -
Linjaohje
Bussi 9k
9K
LSL reittiopas -
Linjaohje
Löylykatu
➔
Uusikylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Löylykatu
Lähtöaika oli
05:30
364419
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:30
Sipilänkatu
Lähtöaika oli
05:30
364418
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:30
Konekatu
Lähtöaika oli
05:31
364319
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:31
Pengertie
Lähtöaika oli
05:31
364317
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:31
Peltola
Lähtöaika oli
05:32
103954
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:32
Metsäpellon koulu
Lähtöaika oli
05:33
103837
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:33
Puutarhatie
Lähtöaika oli
05:33
104003
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:33
Hörölänkatu
Lähtöaika oli
05:33
103563
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:33
Metsäpellontie
Lähtöaika oli
05:34
103839
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:34
Kuusirinteenkatu
Lähtöaika oli
05:34
103740
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:34
Kivimaan uimahalli
Lähtöaika oli
05:36
103684
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:36
Kivistönmäki
Lähtöaika oli
05:37
103693
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:37
Seponkatu
Lähtöaika oli
05:38
104097
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:38
Sammonkatu E
Lähtöaika oli
05:38
104083
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:38
Kulmakatu
Lähtöaika oli
05:39
103729
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:39
Reuna
Lähtöaika oli
05:41
104030
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:41
Kauppatori E
Lähtöaika oli
05:50
103644
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:50
Vapaudenkatu
Lähtöaika oli
05:50
104224
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:50
Kansanopisto
Lähtöaika oli
05:52
103614
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:52
Lahti Matkakeskus D
Lähtöaika oli
05:54
181343
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:54
Askon alue
Lähtöaika oli
05:55
184331
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:55
Upon silta
Lähtöaika oli
05:56
85814
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:56
Valimonkatu
Lähtöaika oli
05:57
85815
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:57
Viipurintie
Lähtöaika oli
05:57
85818
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:57
Hartwall
Lähtöaika oli
05:58
85820
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:58
Keinokivi
Lähtöaika oli
05:59
88923
Vyöhyke B
B
Seuraava 06:59
Levon kasvihuoneet
Lähtöaika oli
06:00
88925
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:00
Levon hautausmaa
Lähtöaika oli
06:00
88927
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:00
Metallikatu
Lähtöaika oli
06:01
88929
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:01
Kolava
Lähtöaika oli
06:02
88931
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:02
Kankaanpäänkatu
Lähtöaika oli
06:03
88933
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:03
Kaupunginraja
Lähtöaika oli
06:03
88935
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:03
Tammi
Lähtöaika oli
06:03
88937
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:03
Suomisenmäki
Lähtöaika oli
06:04
88939
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:04
Autokori
Lähtöaika oli
06:04
88941
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:04
Suppalantie
Lähtöaika oli
06:05
88943
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:05
Makasiinitie
Lähtöaika oli
06:06
88945
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:06
Makasiini
Lähtöaika oli
06:06
88947
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:06
Heinämaan th
Lähtöaika oli
06:07
88949
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:07
Rantatie
Lähtöaika oli
06:08
88951
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:08
Orrilanmäki
Lähtöaika oli
06:08
88953
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:08
Haravakylä th
Lähtöaika oli
06:08
88954
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:08
Villähteen koulu
Lähtöaika oli
06:09
88957
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:09
Villähteen Leipä
Lähtöaika oli
06:10
160509
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:10
Kangas
Lähtöaika oli
06:11
160507
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:11
Notko
Lähtöaika oli
06:12
160512
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:12
Hirvitie
Lähtöaika oli
06:12
160514
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:12
Vaakatie
Lähtöaika oli
06:13
160515
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:13
Ylätie
Lähtöaika oli
06:14
138063
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:14
Kukkasen koulu
Lähtöaika oli
06:14
138065
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:14
Kirkonkylän koulu
Lähtöaika oli
06:15
190491
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:15
Nastola kk
Lähtöaika oli
06:15
160803
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:15
Nastolan terveyskeskus
Lähtöaika oli
06:16
160789
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:16
Pekkalantie
Lähtöaika oli
06:16
160791
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:16
Harjutie
Lähtöaika oli
06:17
160793
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:17
Kausantie
Lähtöaika oli
06:17
160535
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:17
Lämpövoimala
Lähtöaika oli
06:18
160537
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:18
Neste
Lähtöaika oli
06:19
160539
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:19
Nastopoli
Lähtöaika oli
06:19
160542
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:19
Rakokivi
Lähtöaika oli
06:20
160534
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:20
Uponor
Lähtöaika oli
06:21
160532
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:21
Opintie
Lähtöaika oli
06:21
160531
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:21
Urheilutie
Lähtöaika oli
06:22
160529
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:22
Kauppatie
Lähtöaika oli
06:22
160527
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:22
Kanervan koulu
Lähtöaika oli
06:23
138054
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:23
Kouvolantie th
Lähtöaika oli
06:23
380118
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:23
Uudenkyläntie
Lähtöaika oli
06:23
88984
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:23
Omenatie
Lähtöaika oli
06:24
160345
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:24
Uusikylä asema
Lähtöaika oli
06:25
160797
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:25
Uusikylä
Lähtöaika oli
06:30
160799
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:30