This page requires JavaScript to run.
LSL reittiopas -
Linjaohje
Bussi 24
24
Salpakangas
LSL reittiopas -
Linjaohje
Lahti Matkakeskus C
➔
Salpakangas
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Lahti Matkakeskus C
Lähtöaika oli
13:20
181342
Vyöhyke A
A
Mytäjäinen
Lähtöaika oli
13:22
103884
Vyöhyke A
A
Sopenkorpi
Lähtöaika oli
13:22
104114
Vyöhyke A
A
Okeroistentie
Lähtöaika oli
13:23
103922
Vyöhyke A
A
Vanha ravirata
Lähtöaika oli
13:23
85806
Vyöhyke A
A
Kärpäsenmäki
Lähtöaika oli
13:24
85804
Vyöhyke A
A
Oululainen vt 12
Lähtöaika oli
13:24
103933
Vyöhyke A
A
Rakuunankatu
Lähtöaika oli
13:25
300463
Vyöhyke A
A
Tähtitorni
Lähtöaika oli
13:26
184329
Vyöhyke A
A
Keskussairaalankatu
Lähtöaika oli
13:26
85796
Vyöhyke B
B
Pirttiharju
Lähtöaika oli
13:27
85794
Vyöhyke B
B
Koneharju
Lähtöaika oli
13:27
103708
Vyöhyke B
B
Pullapojat L
Lähtöaika oli
13:28
300149
Vyöhyke B
B
Keskikankaantie
Lähtöaika oli
13:29
153823
Vyöhyke B
B
Mursketie
Lähtöaika oli
13:29
153824
Vyöhyke B
B
Retkitie
Lähtöaika oli
13:30
153825
Vyöhyke B
B
Huili
Lähtöaika oli
13:31
310900
Vyöhyke B
B
Kansankatu
Lähtöaika oli
13:31
153835
Vyöhyke B
B
Keskuskatu
Lähtöaika oli
13:32
103658
Vyöhyke B
B
Pihkatie
Lähtöaika oli
13:33
153816
Vyöhyke B
B
Salpaharjuntie
Lähtöaika oli
13:34
153883
Vyöhyke B
B
Ahertajantie
Lähtöaika oli
13:34
104118
Vyöhyke B
B
Kolmenässäntie
Lähtöaika oli
13:35
153870
Vyöhyke B
B
Salpatie
Lähtöaika oli
13:35
153872
Vyöhyke B
B
Tiilikankaan koulu
Lähtöaika oli
13:36
153873
Vyöhyke B
B
Kiventie
Lähtöaika oli
13:36
153875
Vyöhyke B
B
Impivaarantie
Lähtöaika oli
13:37
153877
Vyöhyke B
B
Peuratie
Lähtöaika oli
13:37
153879
Vyöhyke B
B
Ilvestie
Lähtöaika oli
13:38
153881
Vyöhyke B
B
Tiilikangas
Lähtöaika oli
13:50
153814
Vyöhyke B
B