This page requires JavaScript to run.
LSL reittiopas -
Linjaohje
Bussi 24
24
Matkakeskus
LSL reittiopas -
Linjaohje
Tiilikangas
➔
Matkakeskus
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Tiilikangas
Lähtöaika oli
14:50
153814
Vyöhyke B
B
Ilvestie
Lähtöaika oli
14:50
153880
Vyöhyke B
B
Peuratie
Lähtöaika oli
14:50
153878
Vyöhyke B
B
Impivaarantie
Lähtöaika oli
14:51
153876
Vyöhyke B
B
Kiventie
Lähtöaika oli
14:51
153874
Vyöhyke B
B
Salpatie
Lähtöaika oli
14:52
153882
Vyöhyke B
B
Kolmenässäntie
Lähtöaika oli
14:53
153871
Vyöhyke B
B
Soramäki
Lähtöaika oli
14:53
137490
Vyöhyke B
B
Salpaharjuntie
Lähtöaika oli
14:54
153884
Vyöhyke B
B
Pihkatie
Lähtöaika oli
14:55
153817
Vyöhyke B
B
Tiilijärventie
Lähtöaika oli
14:55
153828
Vyöhyke B
B
Keskuskatu
Lähtöaika oli
14:56
103659
Vyöhyke B
B
Kansankatu
Lähtöaika oli
14:57
153836
Vyöhyke B
B
Huili
Lähtöaika oli
14:58
153820
Vyöhyke B
B
Retkitie
Lähtöaika oli
14:58
153821
Vyöhyke B
B
Mursketie
Lähtöaika oli
14:59
153822
Vyöhyke B
B
Pullapojat I
Lähtöaika oli
15:01
103990
Vyöhyke B
B
Koneharju
Lähtöaika oli
15:02
103707
Vyöhyke B
B
Pirttiharju
Lähtöaika oli
15:03
85795
Vyöhyke B
B
Keskussairaalankatu
Lähtöaika oli
15:04
85797
Vyöhyke B
B
Tähtitorni
Lähtöaika oli
15:04
85789
Vyöhyke A
A
Rakuunankatu
Lähtöaika oli
15:04
104011
Vyöhyke A
A
Oululainen vt 12
Lähtöaika oli
15:05
103934
Vyöhyke A
A
Kärpäsenmäki
Lähtöaika oli
15:06
85805
Vyöhyke A
A
Vanha ravirata
Lähtöaika oli
15:07
85807
Vyöhyke A
A
Sopenkorpi
Lähtöaika oli
15:07
184330
Vyöhyke A
A
Mytäjäinen
Lähtöaika oli
15:08
103886
Vyöhyke A
A
Lahti Matkakeskus D
Lähtöaika oli
15:20
181343
Vyöhyke A
A
Lahti Matkakeskus C
Lähtöaika oli
15:20
181342
Vyöhyke A
A