This page requires JavaScript to run.
LSL reittiopas -
Linjaohje
Bussi 73
73
Heinola kk
LSL reittiopas -
Linjaohje
Orimattila Linja-autoasema
➔
Heinola kk
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Orimattila Linja-autoasema
Lähtöaika oli
16:10
105661
Vyöhyke C
C
Puistotie
Lähtöaika oli
16:11
160762
Vyöhyke C
C
Orimattilan koulukeskus 2
Lähtöaika oli
16:11
160494
Vyöhyke C
C
Peltola
Lähtöaika oli
16:12
87679
Vyöhyke C
C
Pakaantie
Lähtöaika oli
16:13
87678
Vyöhyke C
C
Artjärventie
Lähtöaika oli
16:14
87646
Vyöhyke C
C
Myllytie
Lähtöaika oli
16:14
189862
Vyöhyke C
C
Heinämaantie
Lähtöaika oli
16:15
87643
Vyöhyke C
C
Vesitornintie
Lähtöaika oli
16:16
87640
Vyöhyke C
C
Koulutie
Lähtöaika oli
16:17
187563
Vyöhyke C
C
Lintula th
Lähtöaika oli
16:17
87638
Vyöhyke C
C
Villintie
Lähtöaika oli
16:18
87636
Vyöhyke B
B
Miilumäki
Lähtöaika oli
16:19
87634
Vyöhyke B
B
Virenoja
Lähtöaika oli
16:20
87633
Vyöhyke B
B
Pakkasuo th
Lähtöaika oli
16:21
87630
Vyöhyke B
B
Kaunisto th
Lähtöaika oli
16:21
87628
Vyöhyke B
B
Haikula th
Lähtöaika oli
16:22
87626
Vyöhyke B
B
Rautamäki th I
Lähtöaika oli
16:23
138665
Vyöhyke B
B
Lähteenmäentie
Lähtöaika oli
16:23
138666
Vyöhyke B
B
Pennala
Lähtöaika oli
16:24
138669
Vyöhyke B
B
Hankaanojantie
Lähtöaika oli
16:26
189756
Vyöhyke B
B
Rajamäentie
Lähtöaika oli
16:26
138671
Vyöhyke B
B
Pasina
Lähtöaika oli
16:27
138673
Vyöhyke B
B
Vaarinpellontie
Lähtöaika oli
16:28
138674
Vyöhyke B
B
Aikamatka P
Lähtöaika oli
16:29
360318
Vyöhyke B
B
Ämmäläntie
Lähtöaika oli
16:30
138678
Vyöhyke B
B
Vitsakatu
Lähtöaika oli
16:30
138681
Vyöhyke B
B
Kiertokatu
Lähtöaika oli
16:31
138682
Vyöhyke B
B
Tarolankatu
Lähtöaika oli
16:32
138685
Vyöhyke B
B
Johtokatu
Lähtöaika oli
16:32
138687
Vyöhyke B
B
Otavantie
Lähtöaika oli
16:32
138689
Vyöhyke B
B
Lakkitehtaantie
Lähtöaika oli
16:33
138691
Vyöhyke B
B
Renkomäen koulu
Lähtöaika oli
16:34
138693
Vyöhyke B
B
Valokatu
Lähtöaika oli
16:34
138695
Vyöhyke B
B
Orimattilankatu
Lähtöaika oli
16:35
103927
Vyöhyke B
B
Venetsia
Lähtöaika oli
16:36
104228
Vyöhyke A
A
Eräpolku
Lähtöaika oli
16:37
103509
Vyöhyke A
A
Muuntajakatu
Lähtöaika oli
16:38
103876
Vyöhyke A
A
Launeen koulu
Lähtöaika oli
16:38
103777
Vyöhyke A
A
Apilakatu
Lähtöaika oli
16:39
103498
Vyöhyke A
A
Laune
Lähtöaika oli
16:41
171544
Vyöhyke A
A
Kauppalaune
Lähtöaika oli
16:42
171543
Vyöhyke A
A
Vilhonkatu
Lähtöaika oli
16:44
104247
Vyöhyke A
A
Lahti Matkakeskus A
Lähtöaika oli
16:45
85811
Vyöhyke A
A
Kansanopisto
Lähtöaika oli
16:46
103613
Vyöhyke A
A
Kauppatori A
Lähtöaika oli
16:50
103639
Vyöhyke A
A
Niemenkatu
Lähtöaika oli
16:52
116872
Vyöhyke A
A
Kivistönmäki
Lähtöaika oli
16:53
103694
Vyöhyke A
A
Kivimaan uimahalli
Lähtöaika oli
16:53
103685
Vyöhyke A
A
Heinlammintie
Lähtöaika oli
16:53
104633
Vyöhyke A
A
Holma
Lähtöaika oli
16:55
87478
Vyöhyke A
A
Holmantie
Lähtöaika oli
16:55
189700
Vyöhyke A
A
Savontie 1
Lähtöaika oli
16:56
87481
Vyöhyke A
A
Savontie 2
Lähtöaika oli
16:56
87483
Vyöhyke A
A
Patakallionkatu
Lähtöaika oli
16:57
87484
Vyöhyke B
B
Juottokallionkatu
Lähtöaika oli
16:57
87486
Vyöhyke B
B
Hepolammintie
Lähtöaika oli
16:58
87488
Vyöhyke B
B
Takkula
Lähtöaika oli
16:58
87491
Vyöhyke B
B
Heinlammin kylätalo
Lähtöaika oli
16:59
87492
Vyöhyke B
B
Kartanontie
Lähtöaika oli
17:00
87494
Vyöhyke B
B
Heinlammi
Lähtöaika oli
17:00
87496
Vyöhyke B
B
Savontie 631
Lähtöaika oli
17:01
189764
Vyöhyke B
B
Arkiomaa th
Lähtöaika oli
17:01
87499
Vyöhyke B
B
Kurttosalmi
Lähtöaika oli
17:02
189768
Vyöhyke B
B
Pyhäntaan holmi
Lähtöaika oli
17:03
87502
Vyöhyke B
B
Pyhäntaka
Lähtöaika oli
17:04
87504
Vyöhyke B
B
Vuorelantie
Lähtöaika oli
17:05
87506
Vyöhyke B
B
Tuulantupa
Lähtöaika oli
17:07
87508
Vyöhyke B
B
Heinolan raja Pyhäntaantie
Lähtöaika oli
17:07
87510
Vyöhyke C
C
Mäkeläntie
Lähtöaika oli
17:07
87512
Vyöhyke C
C
Kesävuorentie
Lähtöaika oli
17:08
87514
Vyöhyke C
C
Tenholan talo
Lähtöaika oli
17:08
87516
Vyöhyke C
C
Härkäläntie
Lähtöaika oli
17:09
87518
Vyöhyke C
C
Asematie
Lähtöaika oli
17:10
87520
Vyöhyke C
C
Vierumäki
Lähtöaika oli
17:10
89889
Vyöhyke C
C
Korkeentie
Lähtöaika oli
17:11
89891
Vyöhyke C
C
Vierumäki Golfkenttä
Lähtöaika oli
17:11
189569
Vyöhyke C
C
Vierumäki, Suomen urheiluopisto
Lähtöaika oli
17:13
189567
Vyöhyke C
C
Urheiluopistontie 334
Lähtöaika oli
17:14
433818
Vyöhyke C
C
Opinkangas
Lähtöaika oli
17:15
138589
Vyöhyke C
C
Urheiluopisto th
Lähtöaika oli
17:18
240976
Vyöhyke C
C
Evätmäki
Lähtöaika oli
17:18
87529
Vyöhyke C
C
Palpasentie
Lähtöaika oli
17:19
87531
Vyöhyke C
C
Myllykylä(Heinola)
Lähtöaika oli
17:20
87533
Vyöhyke C
C
Myllyojantie (Heinola)
Lähtöaika oli
17:20
87535
Vyöhyke D
D
Myllyoja
Lähtöaika oli
17:21
161049
Vyöhyke D
D
Rantatie
Lähtöaika oli
17:22
160481
Vyöhyke D
D
Nyynäinen
Lähtöaika oli
17:22
160480
Vyöhyke D
D
Lehtitie
Lähtöaika oli
17:23
160477
Vyöhyke D
D
Kauppakuja
Lähtöaika oli
17:23
160453
Vyöhyke D
D
Hakatie
Lähtöaika oli
17:23
160455
Vyöhyke D
D
Muurjoentie
Lähtöaika oli
17:24
160456
Vyöhyke D
D
Sinilähde
Lähtöaika oli
17:24
160459
Vyöhyke D
D
Mökkiläntie
Lähtöaika oli
17:24
160461
Vyöhyke D
D
Närekatu
Lähtöaika oli
17:25
160463
Vyöhyke D
D
Vuoksentie
Lähtöaika oli
17:25
160652
Vyöhyke D
D
Hevossaarentie
Lähtöaika oli
17:26
160649
Vyöhyke D
D
Tähtiniemi
Lähtöaika oli
17:27
160465
Vyöhyke D
D
Kangasvuokontie 1
Lähtöaika oli
17:28
160468
Vyöhyke D
D
Kangasvuokontie 23
Lähtöaika oli
17:28
160469
Vyöhyke D
D
Keskuskatu 10
Lähtöaika oli
17:28
160470
Vyöhyke D
D
Korvenkatu
Lähtöaika oli
17:29
160471
Vyöhyke D
D
Jyränkö
Lähtöaika oli
17:29
160472
Vyöhyke D
D
Tapionkatu
Lähtöaika oli
17:30
160473
Vyöhyke D
D
Kustinkatu
Lähtöaika oli
17:30
160474
Vyöhyke D
D
Siltasaari
Lähtöaika oli
17:31
160476
Vyöhyke D
D
Kaivokatu 2
Lähtöaika oli
17:31
160210
Vyöhyke D
D
Heinola Kaivokatu
Lähtöaika oli
17:40
161050
Vyöhyke D
D
Heinolan Terveyskeskus
Lähtöaika oli
17:41
161053
Vyöhyke D
D
Laaksokatu
Lähtöaika oli
17:41
161055
Vyöhyke D
D
Pyhätön
Lähtöaika oli
17:42
161058
Vyöhyke D
D
Marjatie
Lähtöaika oli
17:43
161095
Vyöhyke D
D
Opintie
Lähtöaika oli
17:43
161093
Vyöhyke D
D
Kaakontie
Lähtöaika oli
17:44
161100
Vyöhyke D
D
Veljeskylä
Lähtöaika oli
17:45
207187
Vyöhyke D
D
Kanapellontie
Lähtöaika oli
17:47
140066
Vyöhyke D
D
Kyläkalliontie
Lähtöaika oli
17:47
140068
Vyöhyke D
D
Heinola kirkonkylä
Lähtöaika oli
17:48
140071
Vyöhyke D
D
Vanhatie 50
Lähtöaika oli
17:48
140072
Vyöhyke D
D
Kirkkotie
Lähtöaika oli
17:50
86182
Vyöhyke D
D
Valkjärventie
Lähtöaika oli
17:55
160410
Vyöhyke D
D