This page requires JavaScript to run.
LSL reittiopas -
Linjaohje
Bussi 4y
4Y
Tiilikangas
LSL reittiopas -
Linjaohje
Hiekkanummi
➔
Tiilikangas
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hiekkanummi
Lähtöaika oli
21:35
139733
Vyöhyke B
B
Heikinpellontie
Lähtöaika oli
21:36
139731
Vyöhyke B
B
Silniäntie
Lähtöaika oli
21:36
139729
Vyöhyke B
B
Multasillantie
Lähtöaika oli
21:37
103856
Vyöhyke B
B
Ohrapääntie
Lähtöaika oli
21:38
103918
Vyöhyke B
B
Sopukatu
Lähtöaika oli
21:38
104117
Vyöhyke B
B
Kunnaksen koulu
Lähtöaika oli
21:39
103733
Vyöhyke B
B
Kymmenkunta
Lähtöaika oli
21:40
103747
Vyöhyke B
B
Pitkäsuonkatu
Lähtöaika oli
21:41
103977
Vyöhyke B
B
Paakkolankatu
Lähtöaika oli
21:42
103936
Vyöhyke B
B
Sipurantie
Lähtöaika oli
21:42
104108
Vyöhyke B
B
Sepänniemi
Lähtöaika oli
21:43
104099
Vyöhyke B
B
Purorinne
Lähtöaika oli
21:45
103999
Vyöhyke B
B
Torkonkatu
Lähtöaika oli
21:45
104177
Vyöhyke B
B
Rekryytinkatu
Lähtöaika oli
21:46
104022
Vyöhyke B
B
Ahtialankeskus
Lähtöaika oli
21:47
103482
Vyöhyke B
B
Pihamäki
Lähtöaika oli
21:48
103969
Vyöhyke B
B
Ripistönkatu
Lähtöaika oli
21:49
104046
Vyöhyke B
B
Myllypohja
Lähtöaika oli
21:50
103879
Vyöhyke B
B
Rekola
Lähtöaika oli
21:51
104020
Vyöhyke B
B
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
21:52
104261
Vyöhyke A
A
Liitoskatu
Lähtöaika oli
21:54
103803
Vyöhyke A
A
Riihitarhankatu
Lähtöaika oli
21:55
104038
Vyöhyke A
A
Ala-Tonttila
Lähtöaika oli
21:56
103486
Vyöhyke A
A
Kumpulainen
Lähtöaika oli
21:57
103730
Vyöhyke A
A
Jovin kirkko
Lähtöaika oli
21:58
103591
Vyöhyke A
A
Karoliinankuja
Lähtöaika oli
21:59
104324
Vyöhyke A
A
Möysä
Lähtöaika oli
22:00
103898
Vyöhyke A
A
Harjula
Lähtöaika oli
22:01
103528
Vyöhyke A
A
Iso-Paavolankatu
Lähtöaika oli
22:02
103581
Vyöhyke A
A
Oikokatu
Lähtöaika oli
22:02
103921
Vyöhyke A
A
Reuna
Lähtöaika oli
22:04
104030
Vyöhyke A
A
Kauppatori B1
Lähtöaika oli
22:05
103640
Vyöhyke A
A
Fellmanninpuisto L
Lähtöaika oli
22:06
318619
Vyöhyke A
A
Ranta-Kartano L
Lähtöaika oli
22:06
324519
Vyöhyke A
A
Svinhufvudinkatu
Lähtöaika oli
22:07
104130
Vyöhyke A
A
Rullakatu
Lähtöaika oli
22:08
104053
Vyöhyke A
A
Pallaskatu
Lähtöaika oli
22:09
103937
Vyöhyke A
A
Kivirannankatu
Lähtöaika oli
22:11
103691
Vyöhyke A
A
Rantapirtintie
Lähtöaika oli
22:11
104205
Vyöhyke A
A
Kankaankatu
Lähtöaika oli
22:13
103606
Vyöhyke A
A
Tapanila
Lähtöaika oli
22:13
104144
Vyöhyke A
A
Tapanilakoti
Lähtöaika oli
22:15
104148
Vyöhyke A
A
Tähtitorninkatu
Lähtöaika oli
22:17
104196
Vyöhyke B
B
Pertunkatu
Lähtöaika oli
22:18
103962
Vyöhyke B
B
Sykekatu
Lähtöaika oli
22:19
104133
Vyöhyke B
B
Lahti Keskussairaala
Lähtöaika oli
22:19
103661
Vyöhyke B
B
Reunakatu
Lähtöaika oli
22:20
104031
Vyöhyke B
B
Koneharjunkatu
Lähtöaika oli
22:21
103710
Vyöhyke B
B
Vanha Messiläntie
Lähtöaika oli
22:23
153886
Vyöhyke B
B
Tarmontie
Lähtöaika oli
22:24
153851
Vyöhyke B
B
Pullapojat
Lähtöaika oli
22:25
103991
Vyöhyke B
B
Salpakankaantie 1
Lähtöaika oli
22:25
153854
Vyöhyke B
B
Salpakankaantie 2
Lähtöaika oli
22:26
153855
Vyöhyke B
B
Salpakankaantie 3
Lähtöaika oli
22:27
153857
Vyöhyke B
B
Ala-Okeroistentie
Lähtöaika oli
22:28
104503
Vyöhyke B
B
Koulutie
Lähtöaika oli
22:28
153860
Vyöhyke B
B
Hedelmätarha
Lähtöaika oli
22:30
153839
Vyöhyke B
B
Kuntotie
Lähtöaika oli
22:30
153841
Vyöhyke B
B
Kansankatu
Lähtöaika oli
22:32
153836
Vyöhyke B
B
Terveystie
Lähtöaika oli
22:33
153826
Vyöhyke B
B
Heinsuo
Lähtöaika oli
22:34
153833
Vyöhyke B
B
Tiilijärvi
Lähtöaika oli
22:35
153834
Vyöhyke B
B
Tervatie
Lähtöaika oli
22:36
153827
Vyöhyke B
B
Pihkatie
Lähtöaika oli
22:37
153816
Vyöhyke B
B
Salpaharjuntie
Lähtöaika oli
22:38
153883
Vyöhyke B
B
Ahertajantie
Lähtöaika oli
22:38
104118
Vyöhyke B
B
Kolmenässäntie
Lähtöaika oli
22:39
153870
Vyöhyke B
B
Salpatie
Lähtöaika oli
22:40
153872
Vyöhyke B
B
Tiilikankaan koulu
Lähtöaika oli
22:41
153873
Vyöhyke B
B
Kiventie
Lähtöaika oli
22:42
153875
Vyöhyke B
B
Impivaarantie
Lähtöaika oli
22:43
153877
Vyöhyke B
B
Peuratie
Lähtöaika oli
22:43
153879
Vyöhyke B
B
Ilvestie
Lähtöaika oli
22:44
153881
Vyöhyke B
B
Tiilikangas
Lähtöaika oli
22:45
153814
Vyöhyke B
B