This page requires JavaScript to run.
LSL reittiopas -
Linjaohje
Bussi 4v
4V
Tiilikangas
LSL reittiopas -
Linjaohje
Hakaportinkatu
➔
Tiilikangas
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hakaportinkatu
Lähtöaika oli
17:25
169557
Vyöhyke B
B
Iltakallionkatu
Lähtöaika oli
17:25
300734
Vyöhyke B
B
Kaarlaaksonkatu
Lähtöaika oli
17:26
171554
Vyöhyke B
B
Sipura
Lähtöaika oli
17:27
104107
Vyöhyke B
B
Papinkivenkatu
Lähtöaika oli
17:27
103942
Vyöhyke B
B
Alustapellonkatu
Lähtöaika oli
17:28
103491
Vyöhyke B
B
Sipurantie
Lähtöaika oli
17:28
104108
Vyöhyke B
B
Sepänniemi
Lähtöaika oli
17:29
104099
Vyöhyke B
B
Koiskalantie
Lähtöaika oli
17:30
103696
Vyöhyke B
B
Koulumäenkatu
Lähtöaika oli
17:30
103724
Vyöhyke B
B
Kuusikujantie
Lähtöaika oli
17:31
103739
Vyöhyke B
B
Ryylintie
Lähtöaika oli
17:31
104059
Vyöhyke B
B
Laidun
Lähtöaika oli
17:32
103762
Vyöhyke B
B
Mutkapolku
Lähtöaika oli
17:32
103874
Vyöhyke B
B
Kaukkarintie
Lähtöaika oli
17:33
103634
Vyöhyke B
B
Myllypohja
Lähtöaika oli
17:33
103879
Vyöhyke B
B
Rekola
Lähtöaika oli
17:34
104020
Vyöhyke B
B
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
17:34
104261
Vyöhyke A
A
Liitoskatu
Lähtöaika oli
17:35
103802
Vyöhyke A
A
Sarkatie
Lähtöaika oli
17:36
104086
Vyöhyke A
A
Jovin kirkko
Lähtöaika oli
17:37
103591
Vyöhyke A
A
Karoliinankuja
Lähtöaika oli
17:37
104324
Vyöhyke A
A
Möysä
Lähtöaika oli
17:38
103898
Vyöhyke A
A
Harjula
Lähtöaika oli
17:40
103528
Vyöhyke A
A
Iso-Paavolankatu
Lähtöaika oli
17:40
103581
Vyöhyke A
A
Oikokatu
Lähtöaika oli
17:40
103921
Vyöhyke A
A
Reuna
Lähtöaika oli
17:42
104030
Vyöhyke A
A
Kauppatori B1
Lähtöaika oli
17:55
103640
Vyöhyke A
A
Konserttitalo
Lähtöaika oli
17:57
103711
Vyöhyke A
A
Mytäjäinen
Lähtöaika oli
17:58
103884
Vyöhyke A
A
Sopenkorpi
Lähtöaika oli
17:59
104114
Vyöhyke A
A
Okeroistentie
Lähtöaika oli
17:59
103922
Vyöhyke A
A
Vanha ravirata
Lähtöaika oli
18:00
85806
Vyöhyke A
A
Kärpäsenmäki
Lähtöaika oli
18:01
85804
Vyöhyke A
A
Oululainen vt 12
Lähtöaika oli
18:01
103933
Vyöhyke A
A
Rakuunankatu
Lähtöaika oli
18:02
300463
Vyöhyke A
A
Tähtitorni
Lähtöaika oli
18:02
184329
Vyöhyke A
A
Keskussairaalankatu
Lähtöaika oli
18:03
103662
Vyöhyke B
B
Pertunkatu
Lähtöaika oli
18:04
103962
Vyöhyke B
B
Sykekatu
Lähtöaika oli
18:04
104133
Vyöhyke B
B
Lahti Keskussairaala
Lähtöaika oli
18:05
103661
Vyöhyke B
B
Reunakatu
Lähtöaika oli
18:05
104031
Vyöhyke B
B
Koneharjunkatu
Lähtöaika oli
18:06
103710
Vyöhyke B
B
Vanha Messiläntie
Lähtöaika oli
18:07
153886
Vyöhyke B
B
Tarmontie
Lähtöaika oli
18:07
153851
Vyöhyke B
B
Keskikankaantie
Lähtöaika oli
18:08
153823
Vyöhyke B
B
Mursketie
Lähtöaika oli
18:08
153824
Vyöhyke B
B
Retkitie
Lähtöaika oli
18:09
153825
Vyöhyke B
B
Terveystie
Lähtöaika oli
18:11
153826
Vyöhyke B
B
Tervatie
Lähtöaika oli
18:12
153827
Vyöhyke B
B
Pihkatie
Lähtöaika oli
18:12
153816
Vyöhyke B
B
Salpaharjuntie
Lähtöaika oli
18:13
153883
Vyöhyke B
B
Ahertajantie
Lähtöaika oli
18:13
104118
Vyöhyke B
B
Kolmenässäntie
Lähtöaika oli
18:14
153870
Vyöhyke B
B
Salpatie
Lähtöaika oli
18:15
153872
Vyöhyke B
B
Tiilikankaan koulu
Lähtöaika oli
18:15
153873
Vyöhyke B
B
Kiventie
Lähtöaika oli
18:15
153875
Vyöhyke B
B
Impivaarantie
Lähtöaika oli
18:16
153877
Vyöhyke B
B
Peuratie
Lähtöaika oli
18:17
153879
Vyöhyke B
B
Ilvestie
Lähtöaika oli
18:17
153881
Vyöhyke B
B
Tiilikangas
Lähtöaika oli
18:25
153814
Vyöhyke B
B