This page requires JavaScript to run.
LSL reittiopas -
Linjaohje
Bussi 4v
4V
Tiilikangas
LSL reittiopas -
Linjaohje
Hakaportinkatu
➔
Tiilikangas
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hakaportinkatu
Lähtöaika oli
18:55
169557
Vyöhyke B
B
Iltakallionkatu
Lähtöaika oli
18:55
300734
Vyöhyke B
B
Kaarlaaksonkatu
Lähtöaika oli
18:56
171554
Vyöhyke B
B
Sipura
Lähtöaika oli
18:57
104107
Vyöhyke B
B
Papinkivenkatu
Lähtöaika oli
18:57
103942
Vyöhyke B
B
Alustapellonkatu
Lähtöaika oli
18:58
103491
Vyöhyke B
B
Sipurantie
Lähtöaika oli
18:58
104108
Vyöhyke B
B
Sepänniemi
Lähtöaika oli
18:59
104099
Vyöhyke B
B
Koiskalantie
Lähtöaika oli
19:00
103696
Vyöhyke B
B
Koulumäenkatu
Lähtöaika oli
19:00
103724
Vyöhyke B
B
Kuusikujantie
Lähtöaika oli
19:01
103739
Vyöhyke B
B
Ryylintie
Lähtöaika oli
19:01
104059
Vyöhyke B
B
Laidun
Lähtöaika oli
19:02
103762
Vyöhyke B
B
Mutkapolku
Lähtöaika oli
19:02
103874
Vyöhyke B
B
Kaukkarintie
Lähtöaika oli
19:03
103634
Vyöhyke B
B
Myllypohja
Lähtöaika oli
19:03
103879
Vyöhyke B
B
Rekola
Lähtöaika oli
19:04
104020
Vyöhyke B
B
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
19:04
104261
Vyöhyke A
A
Liitoskatu
Lähtöaika oli
19:05
103802
Vyöhyke A
A
Sarkatie
Lähtöaika oli
19:06
104086
Vyöhyke A
A
Jovin kirkko
Lähtöaika oli
19:07
103591
Vyöhyke A
A
Karoliinankuja
Lähtöaika oli
19:07
104324
Vyöhyke A
A
Möysä
Lähtöaika oli
19:08
103898
Vyöhyke A
A
Harjula
Lähtöaika oli
19:10
103528
Vyöhyke A
A
Iso-Paavolankatu
Lähtöaika oli
19:10
103581
Vyöhyke A
A
Oikokatu
Lähtöaika oli
19:10
103921
Vyöhyke A
A
Reuna
Lähtöaika oli
19:12
104030
Vyöhyke A
A
Kauppatori B1
Lähtöaika oli
19:20
103640
Vyöhyke A
A
Konserttitalo
Lähtöaika oli
19:22
103711
Vyöhyke A
A
Mytäjäinen
Lähtöaika oli
19:23
103884
Vyöhyke A
A
Sopenkorpi
Lähtöaika oli
19:24
104114
Vyöhyke A
A
Okeroistentie
Lähtöaika oli
19:24
103922
Vyöhyke A
A
Vanha ravirata
Lähtöaika oli
19:25
85806
Vyöhyke A
A
Kärpäsenmäki
Lähtöaika oli
19:26
85804
Vyöhyke A
A
Oululainen vt 12
Lähtöaika oli
19:26
103933
Vyöhyke A
A
Rakuunankatu
Lähtöaika oli
19:27
300463
Vyöhyke A
A
Tähtitorni
Lähtöaika oli
19:27
184329
Vyöhyke A
A
Keskussairaalankatu
Lähtöaika oli
19:28
103662
Vyöhyke B
B
Pertunkatu
Lähtöaika oli
19:29
103962
Vyöhyke B
B
Sykekatu
Lähtöaika oli
19:29
104133
Vyöhyke B
B
Lahti Keskussairaala
Lähtöaika oli
19:30
103661
Vyöhyke B
B
Reunakatu
Lähtöaika oli
19:30
104031
Vyöhyke B
B
Koneharjunkatu
Lähtöaika oli
19:31
103710
Vyöhyke B
B
Vanha Messiläntie
Lähtöaika oli
19:32
153886
Vyöhyke B
B
Tarmontie
Lähtöaika oli
19:32
153851
Vyöhyke B
B
Keskikankaantie
Lähtöaika oli
19:33
153823
Vyöhyke B
B
Mursketie
Lähtöaika oli
19:33
153824
Vyöhyke B
B
Retkitie
Lähtöaika oli
19:34
153825
Vyöhyke B
B
Terveystie
Lähtöaika oli
19:36
153826
Vyöhyke B
B
Tervatie
Lähtöaika oli
19:37
153827
Vyöhyke B
B
Pihkatie
Lähtöaika oli
19:37
153816
Vyöhyke B
B
Salpaharjuntie
Lähtöaika oli
19:38
153883
Vyöhyke B
B
Ahertajantie
Lähtöaika oli
19:38
104118
Vyöhyke B
B
Kolmenässäntie
Lähtöaika oli
19:39
153870
Vyöhyke B
B
Salpatie
Lähtöaika oli
19:40
153872
Vyöhyke B
B
Tiilikankaan koulu
Lähtöaika oli
19:40
153873
Vyöhyke B
B
Kiventie
Lähtöaika oli
19:40
153875
Vyöhyke B
B
Impivaarantie
Lähtöaika oli
19:41
153877
Vyöhyke B
B
Peuratie
Lähtöaika oli
19:42
153879
Vyöhyke B
B
Ilvestie
Lähtöaika oli
19:42
153881
Vyöhyke B
B
Tiilikangas
Lähtöaika oli
19:55
153814
Vyöhyke B
B