This page requires JavaScript to run.
LSL reittiopas -
Linjaohje
Bussi 4v
4V
Tiilikangas
LSL reittiopas -
Linjaohje
Hakaportinkatu
➔
Tiilikangas
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hakaportinkatu
Lähtöaika 0 min päästä
0 min
15:55
169557
Vyöhyke B
B
Iltakallionkatu
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
15:55
300734
Vyöhyke B
B
Kaarlaaksonkatu
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
15:56
171554
Vyöhyke B
B
Sipura
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
15:57
104107
Vyöhyke B
B
Papinkivenkatu
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
15:57
103942
Vyöhyke B
B
Alustapellonkatu
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
15:58
103491
Vyöhyke B
B
Sipurantie
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
15:58
104108
Vyöhyke B
B
Sepänniemi
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
15:59
104099
Vyöhyke B
B
Koiskalantie
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
16:00
103696
Vyöhyke B
B
Koulumäenkatu
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
16:00
103724
Vyöhyke B
B
Kuusikujantie
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
16:01
103739
Vyöhyke B
B
Ryylintie
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
16:01
104059
Vyöhyke B
B
Laidun
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
16:02
103762
Vyöhyke B
B
Mutkapolku
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
16:02
103874
Vyöhyke B
B
Kaukkarintie
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
16:03
103634
Vyöhyke B
B
Myllypohja
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
16:03
103879
Vyöhyke B
B
Rekola
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
16:04
104020
Vyöhyke B
B
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
16:04
104261
Vyöhyke A
A
Liitoskatu
Lähtöaika oli
16:05
103802
Vyöhyke A
A
Sarkatie
Lähtöaika oli
16:06
104086
Vyöhyke A
A
Jovin kirkko
Lähtöaika oli
16:07
103591
Vyöhyke A
A
Karoliinankuja
Lähtöaika oli
16:07
104324
Vyöhyke A
A
Möysä
Lähtöaika oli
16:08
103898
Vyöhyke A
A
Harjula
Lähtöaika oli
16:10
103528
Vyöhyke A
A
Iso-Paavolankatu
Lähtöaika oli
16:10
103581
Vyöhyke A
A
Oikokatu
Lähtöaika oli
16:10
103921
Vyöhyke A
A
Reuna
Lähtöaika oli
16:12
104030
Vyöhyke A
A
Kauppatori B1
Lähtöaika oli
16:20
103640
Vyöhyke A
A
Konserttitalo
Lähtöaika oli
16:22
103711
Vyöhyke A
A
Mytäjäinen
Lähtöaika oli
16:23
103884
Vyöhyke A
A
Sopenkorpi
Lähtöaika oli
16:24
104114
Vyöhyke A
A
Okeroistentie
Lähtöaika oli
16:24
103922
Vyöhyke A
A
Vanha ravirata
Lähtöaika oli
16:25
85806
Vyöhyke A
A
Kärpäsenmäki
Lähtöaika oli
16:26
85804
Vyöhyke A
A
Oululainen vt 12
Lähtöaika oli
16:26
103933
Vyöhyke A
A
Rakuunankatu
Lähtöaika oli
16:27
300463
Vyöhyke A
A
Tähtitorni
Lähtöaika oli
16:27
184329
Vyöhyke A
A
Keskussairaalankatu
Lähtöaika oli
16:28
103662
Vyöhyke B
B
Pertunkatu
Lähtöaika oli
16:29
103962
Vyöhyke B
B
Sykekatu
Lähtöaika oli
16:29
104133
Vyöhyke B
B
Lahti Keskussairaala
Lähtöaika oli
16:30
103661
Vyöhyke B
B
Reunakatu
Lähtöaika oli
16:30
104031
Vyöhyke B
B
Koneharjunkatu
Lähtöaika oli
16:31
103710
Vyöhyke B
B
Vanha Messiläntie
Lähtöaika oli
16:32
153886
Vyöhyke B
B
Tarmontie
Lähtöaika oli
16:32
153851
Vyöhyke B
B
Keskikankaantie
Lähtöaika oli
16:33
153823
Vyöhyke B
B
Mursketie
Lähtöaika oli
16:33
153824
Vyöhyke B
B
Retkitie
Lähtöaika oli
16:34
153825
Vyöhyke B
B
Terveystie
Lähtöaika oli
16:36
153826
Vyöhyke B
B
Tervatie
Lähtöaika oli
16:37
153827
Vyöhyke B
B
Pihkatie
Lähtöaika oli
16:37
153816
Vyöhyke B
B
Salpaharjuntie
Lähtöaika oli
16:38
153883
Vyöhyke B
B
Ahertajantie
Lähtöaika oli
16:38
104118
Vyöhyke B
B
Kolmenässäntie
Lähtöaika oli
16:39
153870
Vyöhyke B
B
Salpatie
Lähtöaika oli
16:40
153872
Vyöhyke B
B
Tiilikankaan koulu
Lähtöaika oli
16:40
153873
Vyöhyke B
B
Kiventie
Lähtöaika oli
16:40
153875
Vyöhyke B
B
Impivaarantie
Lähtöaika oli
16:41
153877
Vyöhyke B
B
Peuratie
Lähtöaika oli
16:42
153879
Vyöhyke B
B
Ilvestie
Lähtöaika oli
16:42
153881
Vyöhyke B
B
Tiilikangas
Lähtöaika oli
16:55
153814
Vyöhyke B
B