This page requires JavaScript to run.
LSL reittiopas -
Linjaohje
Bussi 4v
4V
Tiilikangas
LSL reittiopas -
Linjaohje
Hakaportinkatu
➔
Tiilikangas
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hakaportinkatu
Lähtöaika oli
13:40
169557
Vyöhyke B
B
Iltakallionkatu
Lähtöaika oli
13:40
300734
Vyöhyke B
B
Kaarlaaksonkatu
Lähtöaika oli
13:41
171554
Vyöhyke B
B
Sipura
Lähtöaika oli
13:42
104107
Vyöhyke B
B
Papinkivenkatu
Lähtöaika oli
13:42
103942
Vyöhyke B
B
Alustapellonkatu
Lähtöaika oli
13:43
103491
Vyöhyke B
B
Sipurantie
Lähtöaika oli
13:43
104108
Vyöhyke B
B
Sepänniemi
Lähtöaika oli
13:44
104099
Vyöhyke B
B
Koiskalantie
Lähtöaika oli
13:45
103696
Vyöhyke B
B
Koulumäenkatu
Lähtöaika oli
13:45
103724
Vyöhyke B
B
Kuusikujantie
Lähtöaika oli
13:46
103739
Vyöhyke B
B
Ryylintie
Lähtöaika oli
13:46
104059
Vyöhyke B
B
Laidun
Lähtöaika oli
13:47
103762
Vyöhyke B
B
Mutkapolku
Lähtöaika oli
13:47
103874
Vyöhyke B
B
Kaukkarintie
Lähtöaika oli
13:48
103634
Vyöhyke B
B
Myllypohja
Lähtöaika oli
13:48
103879
Vyöhyke B
B
Rekola
Lähtöaika oli
13:49
104020
Vyöhyke B
B
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
13:49
104261
Vyöhyke A
A
Liitoskatu
Lähtöaika oli
13:50
103802
Vyöhyke A
A
Sarkatie
Lähtöaika oli
13:51
104086
Vyöhyke A
A
Jovin kirkko
Lähtöaika oli
13:52
103591
Vyöhyke A
A
Karoliinankuja
Lähtöaika oli
13:52
104324
Vyöhyke A
A
Möysä
Lähtöaika oli
13:53
103898
Vyöhyke A
A
Harjula
Lähtöaika oli
13:55
103528
Vyöhyke A
A
Iso-Paavolankatu
Lähtöaika oli
13:55
103581
Vyöhyke A
A
Oikokatu
Lähtöaika oli
13:55
103921
Vyöhyke A
A
Reuna
Lähtöaika oli
13:57
104030
Vyöhyke A
A
Kauppatori B1
Lähtöaika oli
14:05
103640
Vyöhyke A
A
Konserttitalo
Lähtöaika oli
14:07
103711
Vyöhyke A
A
Mytäjäinen
Lähtöaika oli
14:08
103884
Vyöhyke A
A
Sopenkorpi
Lähtöaika oli
14:09
104114
Vyöhyke A
A
Okeroistentie
Lähtöaika oli
14:09
103922
Vyöhyke A
A
Vanha ravirata
Lähtöaika oli
14:10
85806
Vyöhyke A
A
Kärpäsenmäki
Lähtöaika oli
14:11
85804
Vyöhyke A
A
Oululainen vt 12
Lähtöaika oli
14:11
103933
Vyöhyke A
A
Rakuunankatu
Lähtöaika oli
14:12
300463
Vyöhyke A
A
Tähtitorni
Lähtöaika oli
14:12
184329
Vyöhyke A
A
Keskussairaalankatu
Lähtöaika oli
14:13
103662
Vyöhyke B
B
Pertunkatu
Lähtöaika oli
14:14
103962
Vyöhyke B
B
Sykekatu
Lähtöaika oli
14:14
104133
Vyöhyke B
B
Lahti Keskussairaala
Lähtöaika oli
14:15
103661
Vyöhyke B
B
Reunakatu
Lähtöaika oli
14:15
104031
Vyöhyke B
B
Koneharjunkatu
Lähtöaika oli
14:16
103710
Vyöhyke B
B
Vanha Messiläntie
Lähtöaika oli
14:17
153886
Vyöhyke B
B
Tarmontie
Lähtöaika oli
14:17
153851
Vyöhyke B
B
Keskikankaantie
Lähtöaika oli
14:18
153823
Vyöhyke B
B
Mursketie
Lähtöaika oli
14:18
153824
Vyöhyke B
B
Retkitie
Lähtöaika oli
14:19
153825
Vyöhyke B
B
Terveystie
Lähtöaika oli
14:21
153826
Vyöhyke B
B
Tervatie
Lähtöaika oli
14:22
153827
Vyöhyke B
B
Pihkatie
Lähtöaika oli
14:22
153816
Vyöhyke B
B
Salpaharjuntie
Lähtöaika oli
14:23
153883
Vyöhyke B
B
Ahertajantie
Lähtöaika oli
14:23
104118
Vyöhyke B
B
Kolmenässäntie
Lähtöaika oli
14:24
153870
Vyöhyke B
B
Salpatie
Lähtöaika oli
14:25
153872
Vyöhyke B
B
Tiilikankaan koulu
Lähtöaika oli
14:25
153873
Vyöhyke B
B
Kiventie
Lähtöaika oli
14:25
153875
Vyöhyke B
B
Impivaarantie
Lähtöaika oli
14:26
153877
Vyöhyke B
B
Peuratie
Lähtöaika oli
14:27
153879
Vyöhyke B
B
Ilvestie
Lähtöaika oli
14:27
153881
Vyöhyke B
B
Tiilikangas
Lähtöaika oli
14:40
153814
Vyöhyke B
B