This page requires JavaScript to run.
LSL reittiopas -
Linjaohje
Bussi 4v
4V
Tiilikangas
LSL reittiopas -
Linjaohje
Hakaportinkatu
➔
Tiilikangas
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hakaportinkatu
Lähtöaika oli
10:20
169557
Vyöhyke B
B
Iltakallionkatu
Lähtöaika oli
10:20
300734
Vyöhyke B
B
Kaarlaaksonkatu
Lähtöaika oli
10:21
171554
Vyöhyke B
B
Sipura
Lähtöaika oli
10:22
104107
Vyöhyke B
B
Papinkivenkatu
Lähtöaika oli
10:22
103942
Vyöhyke B
B
Alustapellonkatu
Lähtöaika oli
10:23
103491
Vyöhyke B
B
Sipurantie
Lähtöaika oli
10:23
104108
Vyöhyke B
B
Sepänniemi
Lähtöaika oli
10:24
104099
Vyöhyke B
B
Koiskalantie
Lähtöaika oli
10:25
103696
Vyöhyke B
B
Koulumäenkatu
Lähtöaika oli
10:25
103724
Vyöhyke B
B
Kuusikujantie
Lähtöaika oli
10:26
103739
Vyöhyke B
B
Ryylintie
Lähtöaika oli
10:26
104059
Vyöhyke B
B
Laidun
Lähtöaika oli
10:27
103762
Vyöhyke B
B
Mutkapolku
Lähtöaika oli
10:27
103874
Vyöhyke B
B
Kaukkarintie
Lähtöaika oli
10:28
103634
Vyöhyke B
B
Myllypohja
Lähtöaika oli
10:28
103879
Vyöhyke B
B
Rekola
Lähtöaika oli
10:29
104020
Vyöhyke B
B
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
10:29
104261
Vyöhyke A
A
Liitoskatu
Lähtöaika oli
10:30
103802
Vyöhyke A
A
Sarkatie
Lähtöaika oli
10:31
104086
Vyöhyke A
A
Jovin kirkko
Lähtöaika oli
10:32
103591
Vyöhyke A
A
Karoliinankuja
Lähtöaika oli
10:32
104324
Vyöhyke A
A
Möysä
Lähtöaika oli
10:33
103898
Vyöhyke A
A
Harjula
Lähtöaika oli
10:35
103528
Vyöhyke A
A
Iso-Paavolankatu
Lähtöaika oli
10:35
103581
Vyöhyke A
A
Oikokatu
Lähtöaika oli
10:35
103921
Vyöhyke A
A
Reuna
Lähtöaika oli
10:37
104030
Vyöhyke A
A
Kauppatori B1
Lähtöaika oli
10:45
103640
Vyöhyke A
A
Konserttitalo
Lähtöaika oli
10:47
103711
Vyöhyke A
A
Mytäjäinen
Lähtöaika oli
10:48
103884
Vyöhyke A
A
Sopenkorpi
Lähtöaika oli
10:49
104114
Vyöhyke A
A
Okeroistentie
Lähtöaika oli
10:49
103922
Vyöhyke A
A
Vanha ravirata
Lähtöaika oli
10:50
85806
Vyöhyke A
A
Kärpäsenmäki
Lähtöaika oli
10:51
85804
Vyöhyke A
A
Oululainen vt 12
Lähtöaika oli
10:51
103933
Vyöhyke A
A
Rakuunankatu
Lähtöaika oli
10:52
300463
Vyöhyke A
A
Tähtitorni
Lähtöaika oli
10:52
184329
Vyöhyke A
A
Keskussairaalankatu
Lähtöaika oli
10:53
103662
Vyöhyke B
B
Pertunkatu
Lähtöaika oli
10:54
103962
Vyöhyke B
B
Sykekatu
Lähtöaika oli
10:54
104133
Vyöhyke B
B
Lahti Keskussairaala
Lähtöaika oli
10:55
103661
Vyöhyke B
B
Reunakatu
Lähtöaika oli
10:55
104031
Vyöhyke B
B
Koneharjunkatu
Lähtöaika oli
10:56
103710
Vyöhyke B
B
Vanha Messiläntie
Lähtöaika oli
10:57
153886
Vyöhyke B
B
Tarmontie
Lähtöaika oli
10:57
153851
Vyöhyke B
B
Keskikankaantie
Lähtöaika oli
10:58
153823
Vyöhyke B
B
Mursketie
Lähtöaika oli
10:58
153824
Vyöhyke B
B
Retkitie
Lähtöaika oli
10:59
153825
Vyöhyke B
B
Terveystie
Lähtöaika oli
11:01
153826
Vyöhyke B
B
Tervatie
Lähtöaika oli
11:02
153827
Vyöhyke B
B
Pihkatie
Lähtöaika oli
11:02
153816
Vyöhyke B
B
Salpaharjuntie
Lähtöaika oli
11:03
153883
Vyöhyke B
B
Ahertajantie
Lähtöaika oli
11:03
104118
Vyöhyke B
B
Kolmenässäntie
Lähtöaika oli
11:04
153870
Vyöhyke B
B
Salpatie
Lähtöaika oli
11:05
153872
Vyöhyke B
B
Tiilikankaan koulu
Lähtöaika oli
11:05
153873
Vyöhyke B
B
Kiventie
Lähtöaika oli
11:05
153875
Vyöhyke B
B
Impivaarantie
Lähtöaika oli
11:06
153877
Vyöhyke B
B
Peuratie
Lähtöaika oli
11:07
153879
Vyöhyke B
B
Ilvestie
Lähtöaika oli
11:07
153881
Vyöhyke B
B
Tiilikangas
Lähtöaika oli
11:20
153814
Vyöhyke B
B