This page requires JavaScript to run.
LSL reittiopas -
Linjaohje
Bussi 4v
4V
Tiilikangas
LSL reittiopas -
Linjaohje
Hakaportinkatu
➔
Tiilikangas
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hakaportinkatu
Lähtöaika oli
08:20
169557
Vyöhyke B
B
Iltakallionkatu
Lähtöaika oli
08:20
300734
Vyöhyke B
B
Kaarlaaksonkatu
Lähtöaika oli
08:21
171554
Vyöhyke B
B
Sipura
Lähtöaika oli
08:22
104107
Vyöhyke B
B
Papinkivenkatu
Lähtöaika oli
08:22
103942
Vyöhyke B
B
Alustapellonkatu
Lähtöaika oli
08:23
103491
Vyöhyke B
B
Sipurantie
Lähtöaika oli
08:23
104108
Vyöhyke B
B
Sepänniemi
Lähtöaika oli
08:24
104099
Vyöhyke B
B
Koiskalantie
Lähtöaika oli
08:25
103696
Vyöhyke B
B
Koulumäenkatu
Lähtöaika oli
08:25
103724
Vyöhyke B
B
Kuusikujantie
Lähtöaika oli
08:26
103739
Vyöhyke B
B
Ryylintie
Lähtöaika oli
08:26
104059
Vyöhyke B
B
Laidun
Lähtöaika oli
08:27
103762
Vyöhyke B
B
Mutkapolku
Lähtöaika oli
08:27
103874
Vyöhyke B
B
Kaukkarintie
Lähtöaika oli
08:28
103634
Vyöhyke B
B
Myllypohja
Lähtöaika oli
08:28
103879
Vyöhyke B
B
Rekola
Lähtöaika oli
08:29
104020
Vyöhyke B
B
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
08:29
104261
Vyöhyke A
A
Liitoskatu
Lähtöaika oli
08:30
103802
Vyöhyke A
A
Sarkatie
Lähtöaika oli
08:31
104086
Vyöhyke A
A
Jovin kirkko
Lähtöaika oli
08:32
103591
Vyöhyke A
A
Karoliinankuja
Lähtöaika oli
08:32
104324
Vyöhyke A
A
Möysä
Lähtöaika oli
08:33
103898
Vyöhyke A
A
Harjula
Lähtöaika oli
08:35
103528
Vyöhyke A
A
Iso-Paavolankatu
Lähtöaika oli
08:35
103581
Vyöhyke A
A
Oikokatu
Lähtöaika oli
08:35
103921
Vyöhyke A
A
Reuna
Lähtöaika oli
08:37
104030
Vyöhyke A
A
Kauppatori B1
Lähtöaika oli
08:45
103640
Vyöhyke A
A
Konserttitalo
Lähtöaika oli
08:47
103711
Vyöhyke A
A
Mytäjäinen
Lähtöaika oli
08:48
103884
Vyöhyke A
A
Sopenkorpi
Lähtöaika oli
08:49
104114
Vyöhyke A
A
Okeroistentie
Lähtöaika oli
08:49
103922
Vyöhyke A
A
Vanha ravirata
Lähtöaika oli
08:50
85806
Vyöhyke A
A
Kärpäsenmäki
Lähtöaika oli
08:51
85804
Vyöhyke A
A
Oululainen vt 12
Lähtöaika oli
08:51
103933
Vyöhyke A
A
Rakuunankatu
Lähtöaika oli
08:52
300463
Vyöhyke A
A
Tähtitorni
Lähtöaika oli
08:52
184329
Vyöhyke A
A
Keskussairaalankatu
Lähtöaika oli
08:53
103662
Vyöhyke B
B
Pertunkatu
Lähtöaika oli
08:54
103962
Vyöhyke B
B
Sykekatu
Lähtöaika oli
08:54
104133
Vyöhyke B
B
Lahti Keskussairaala
Lähtöaika oli
08:55
103661
Vyöhyke B
B
Reunakatu
Lähtöaika oli
08:55
104031
Vyöhyke B
B
Koneharjunkatu
Lähtöaika oli
08:56
103710
Vyöhyke B
B
Vanha Messiläntie
Lähtöaika oli
08:57
153886
Vyöhyke B
B
Tarmontie
Lähtöaika oli
08:57
153851
Vyöhyke B
B
Keskikankaantie
Lähtöaika oli
08:58
153823
Vyöhyke B
B
Mursketie
Lähtöaika oli
08:58
153824
Vyöhyke B
B
Retkitie
Lähtöaika oli
08:59
153825
Vyöhyke B
B
Terveystie
Lähtöaika oli
09:01
153826
Vyöhyke B
B
Tervatie
Lähtöaika 0 min päästä
0 min
09:02
153827
Vyöhyke B
B
Pihkatie
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
09:02
153816
Vyöhyke B
B
Salpaharjuntie
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
09:03
153883
Vyöhyke B
B
Ahertajantie
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
09:03
104118
Vyöhyke B
B
Kolmenässäntie
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
09:04
153870
Vyöhyke B
B
Salpatie
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
09:05
153872
Vyöhyke B
B
Tiilikankaan koulu
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
09:05
153873
Vyöhyke B
B
Kiventie
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
09:05
153875
Vyöhyke B
B
Impivaarantie
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
09:06
153877
Vyöhyke B
B
Peuratie
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
09:07
153879
Vyöhyke B
B
Ilvestie
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
09:07
153881
Vyöhyke B
B
Tiilikangas
Lähtöaika oli
09:20
153814
Vyöhyke B
B